Hakkimizda

Firmamız 2000 yılında Bursa' da kurulmuştur. Çalışmalarımıza 2.000 m² alanda kauçuk hamur üretimi, kauçuk pres ve üretimin her aşamasında kontrol ve takip yapılmaktadır. Müşterilerimizin talep ve istekleri doğrultusunda, üretimimiz,. devami

Hakkımızda

Türkiye deki kauçuk zemin sektörünün önde gelen üreticilerinden biri olan Arser Kauçuk teknik bilgisi tam ve konusunda deneyimli uzman kadrosuyla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Şirketimiz 2000 yılında bu sektöre adım atmış olup kısa zamanda büyüyerek üretim kapasitesini katlayarak yıllık 100,00 Tona çıkarmıştır. Aynı zamanda fabrikasını Organize Sanayi Bölgesinde de büyüterek 1.000m2’ lik bir kullanım kapasitesine çıkarmıştır. Şirketimiz AR-GE çalışmalarına önem vererek patentli tasarımlarımızdan oluşan zengin ürünlerimizle kauçuk zemin sektöründe dünya firması olma hedefine doğru hızla ve kararlılıkla yoluna devam etmektedir. 

 

beach

Avrupa standartlarında üretim yapan şirketimiz kalite ve müşteri memnuniyetinden taviz vermeden uluslararası kalite belgelerinin gerekliliklerini yerine getirerek ihracatını artıran bir şirket haline gelmiştir. Ürünlerimizin oldukça geniş kullanım alanları bulunmaktadır.

unmaktadır.Hedef ve ilkelerimiz; çalışanları ile birlikte müşterilerimizin memnuniyetini sağlayarak dünya standartlarında en iyi kalitede ürün ve hizmet sunan bir şirket olmayı amaçlar.